МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Григораш Валерій Валерійович

Народився в місті Березівка Одеської області 22 липня 1975 року.

Освіта вища: в 1997 році закінчив Одеський сільськогосподарський інститут за спеціальністю механізація сільського господарства, отримав кваліфікацію – інженера – механіка. З серпня 1997 року до березня 1999  року працював в управлінні сільського господарства і продовольства Березівської РДА на посаді начальника відділу з питань інженерної, матеріально-технічної політики.

В 1997 році вступив до Одеського сільськогосподарського інституту на заочну форму навчання за спеціальністю облік і аудит, який закінчив в 1998 році, отримав кваліфікацію – економіст з бухгалтерського обліку та фінансів.

З березня 1999 року по квітень 1999 року працював на посаді першого заступника начальника управління агропромислового комплексу Березівської РДА.

З квітня 1999 року по червень 1999 року працював на посаді завідуючого відділом організаційної, кадрової роботи, з питань державної служби та нагород Березівської РДА.

З червня 1999 року по березень 2001 року був призначений на посаду заступника голови Березівської РДА з питань організаційної роботи та кадрів.

З 1999 року по 2002 рік навчався в Одеському філіалі Української Академії державного управління при Президентові України, де отримав спеціальність «Державне управління» та кваліфікацію – магістр державного управління.

З березня 2001 року по квітень 2004 року працював заступником голови Березівської РДА, керівником апарату.

З квітня 2004 року по травень 2005 року працював консультантом організаційного відділу апарату Одеської обласної державної адміністрації.

З травня 2005 року по червень 2006 року працював в Березівській районній раді на посаді завідуючого відділом по взаємодії з органами місцевого самоврядування.

З липня 2006 року по березень 2008 року працював начальником інспекції якості та формування ресурсів сільськогосподарської продукції Березівської РДА.

2008 – 2010 рік працював на посаді першого заступника голови Березівської районної адміністрації.

З листопада 2010 року по теперішній час працюю Березівським міським головою.