Щорічний обласний конкурс
"Найкращий сільський населений пункт
із благоустрою Одеської області"

ПРО КОНКУРС

Рішення Одеської обласної ради від 16 квітня 2021 року № 165-VIII “Про щорічний обласний конкурс “Найкращий сільський населений пункт із благоустрою Одеської області”.

Рішення Одеської обласної ради від 17 грудня 2021 року № 382-VIII “Про внесення змін до рішення обласної ради від 16 квітня 2021 року № 165- VIII “Про щорічний обласний конкурс “Найкращий сільський населений пункт із благоустрою Одеської області”.

29 Червня, 2023 р., 19:39
Село Вікторівка – населений пункт який виник на початку ХІХ століття з двох сіл Владислівка і Вікторівка. Площа села складає 95,7 га, чисельність населення села Вікторівки становить 628 осіб. За національним складом населення більшість становлять українці, але при цьому у Вікторівці компактно проживають представники ромської національності. До 2017 року село Вікторівка було адміністративним центром Вікторівської сільської ради. З 2017 року Вікторівка входить до складу Березівської міської територіальної громади і є центром Вікторівського старостинського округу.