ПОПЕРЕДЖЕННЯ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ ТА НАСИЛЬСТВУ ЗА ОЗНАКОЮ СТАТТІ

Урядова "гаряча лінія" 1547 з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильства за ознакою статі.

Гаряча лінія: 15-47

ДОРОЖНЯ КАРТА

Шановні мешканці Березівської територіальної громади, якщо Ви знаєте, що серед Ваших сусідів є проблемні сім’ї, або сім’ї де є особи з інвалідністю, чи люди похилого віку, то ставши свідком можливого домашнього насильства, відразу ж повідомляйте відповідні органи! Не залишайтесь осторонь і не будьте байдужими. Ви можете врятувати чиєсь життя.

ДЕ І ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ?

Викликай Поліцію – 102

Звертайся:

• на Національну «гарячу» лінію із попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації – 0 800 500 335 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів) або 116 123 (безкоштовно з мобільних телефонів);
  • Уповноважений Президента України з прав дитини – 044 255 7675;
  • Урядова гаряча лінія з попередження домашнього насильства – 15 47;
  • до Управління освіти, молоді, спорту та культури, охорони здоров’я та соціальної політики виконавчого комітету Березівської міської ради – (04856) 2 07 78.

Також у Березівському районі працює мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статті.

Телефони для звернень:

• 0958071764;
  • 0634562371.

ЧАТ-БОТ "ЗАЛИШАЙСЯ В БЕЗПЕЦІ"