18 Березня, 2024 р., 12:51
Просимо користувачів послуг Березівської міської територіальної громади до 01.05.2024 року з метою актуалізації та уточнення персональних даних прибути до Виробничого управління житлово-комунального господарства м. Березівка для заключення нового договору «Про надання населенню послуг з водопостачання, водовідведення, прибирання, вивезення та утилізації побутового сміття» за адресою:
15 Березня, 2024 р., 20:39
Харківський Національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба запрошує Вас взяти участь у заході ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ (on-line) 16 березня 2024 року початок о 10.00.
15 Березня, 2024 р., 17:21
Завтра, 16 березня, в Одеській області оголошено День жалоби за загиблими внаслідок чергової ракетної атаки російської держави-агресора, яка сталася сьогодні вдень в м. Одеса.
13 Березня, 2024 р., 11:29
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Одеські Електромережі" проводить профілактичні роботи у межах Березівської міської територіальної громади.
02 Березня, 2024 р., 17:38
Завтра, 3 березня, в Одеській області оголошено День жалоби за загиблими через терористичну російську дронову атаку, яка сталася сьогодні вночі в м. Одеса.
02 Березня, 2024 р., 11:24
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 1 вересня 2021 р. № 926 «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації» та внаслідок Рішення Березівської міської ради від 27.02.2024 року №1615-VIII «Про затвердження містобудівної документації «Проект внесення змін до генерального плану поєднаного з детальним планом території с. Златоустове орієнтованою площі 200 га в межах території обмеженої акваторією Тилігульського лиману, межею Березівської громади, землями с/г призначення та територією садибної забудови»» оприлюднюємо наступні матеріали містобудівної документації:
28 Лютого, 2024 р., 12:06
27 Лютого, 2024 р., 17:53
Березівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області повідомляє, що від Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області надійшло чергове інформаційне повідомлення системи швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів RASFF № АА23.8952, стосовно перевищення максимально допустимих рівнів хлорпірифосу в ядрах органічних грецьких горіхів, що експортувались з України (виробник ТОВ «ТІМІРЯЗІВСЬКЕ», вул. Чорноморського Козацтва 115, м. Одеса, Одеська обл., 65003; продавець: ТОВ «ДЖЕРЕЛО», Люстдорфська дорога 140А/2, м. Одеса, Одеська обл., 65114) до Румунії (імпортер: SC Zamzam International SRL).
26 Лютого, 2024 р., 07:02
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Одеські Електромережі" буде проводити профілактичні роботи у межах Березівської міської територіальної громади.
21 Лютого, 2024 р., 19:48