04 Жовтня, 2024 р., 10:11
15 жовтня 2024 року о 10-й годині в приміщенні Березівської міської ради планується проведення сорок шостої сесії Березівської міської ради VІІІ скликання за адресою: м. Березівка, пл. Захисників України, 9.
23 Вересня, 2024 р., 16:21
Виконавчий комітет Березівської міської ради (далі - Організатор) оголошує конкурс на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, які проходять в межах Березівської міської територіальної громади.
23 Серпня, 2024 р., 16:02
Повна назва документа державного планування: містобудівна документація на місцевому рівні: «Детальний план території частини території Березівської міської ради за межами населеного пункту с. Донське Березівського району Одеської області орієнтовною площею 1380 га для будівництва та обслуговування об`єктів інфраструктури з виробництва відновлювальної енергії - вітрової електростанції».
10 Липня, 2024 р., 14:49
Березівська міська рада Одеської області запрошує громадян, фермерів та сільськогосподарські підприємства взяти участь в земельних торгах у формі електронного аукціону з продажу права оренди на 7 років на земельні ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Березівської району Одеської області.
01 Липня, 2024 р., 16:58
Березівська міська рада повідомляє, що 25 квітня 2024 року стартувало громадське обговорення про перейменування зупинного пункту «1214 км», яке проводилося Березівською міською радою відповідно до п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч.4 ст.1, ст.3 Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії», а також до листа регіональної філії Одеської залізниці АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» 26.03.2024 року №Н-004/378.
26 Червня, 2024 р., 19:43
Березівська міська рада повідомляє, що у вайбер-групі «Лелека Інфо» з 27 по 28 червня 2024 року буде проведено рейтингове голосування за варіанти, які надійшли до міської ради, в рамках перейменування зупинного пункту «1214 км».
14 Червня, 2024 р., 17:07
Шановні мешканці громади, на виконання Розпорядження Кабінету Міністрів України від 7 червня 2024 року № 510-р «Деякі заходи щодо стабілізації роботи об’єднаної енергетичної системи України» про забезпечення всіма органами державної влади зменшення споживання електроенергії в період до 31 грудня 2024 року, відсьогодні буде відбуватися поступове відключення вуличного освітлення в населених пунктах Березівської міської територіальної громади.
12 Червня, 2024 р., 13:28
Березівська міська рада Одеської області оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності з метою визначення – суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель, визнаних такими згідно із Законом України «Про оцінку земель» (далі – суб’єктів оціночної діяльності), для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок комунальної власності на території Березівської міської ради Березівського району Одеської області.
29 Травня, 2024 р., 08:48
Найбільш приємний і корисний відпочинок влітку — відпочинок на воді. Однак, перебуваючи на водних об’єктах, завжди треба пам’ятати про безпеку.