ПРОЄКТИ РІШЕНЬ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ:

Проєкт рішення виконавчого комітету "Про державну реєстрацію народження дитини покинутої в акушерсько-гінекологічному відділені КНП «...»".

Проєкт рішення виконавчого комітету "Про надання дозволу на укладання договору оренди земельної ділянки від імені малолітньої дитини, по заяві ...".

Проєкт рішення виконавчого комітету "Про зняття з квартирного обліку дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа у зв’язку з придбанням житла".

Проєкт рішення виконавчого комітету "Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Березівської міської територіальної громади".

Проєкт рішення виконавчого комітету "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Березівської міської ради від 23 квітня 2021 року № 06-104 «Про утворення опікунської ради з питань захисту прав повнолітніх осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки»".

Проєкт рішення виконавчого комітету "Про включення ... в Перелік осіб, які перебувають на квартирному обліку у виконавчому комітеті Березівської міської ради для отримання житлової площі та поліпшення житлових умов".

Проєкт рішення виконавчого комітету "Про затвердження протоколу комісії від 08.02.2022 року № 9 з використання субвенції з державного бюджету на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа в Березівській міській раді у 2021 році".

Проєкт рішення виконавчого комітету "Про підсумки роботи зі зверненнями громади в Березівській міській раді за 2021 рік".