АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ ПРОЄКТІВ РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ

07.08.2023 р.

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення міської ради "Про затвердження Правил утримання домашніх, свійських тварин та птиці на території Березівської міської територіальної громади".

01.05.2021 р.

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення міської ради "Про встановлення єдиного податку на території Березівської міської ради Одеської області".

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення міської ради "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Березівської міської ради Одеської області".

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення міської ради "Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Березівської міської ради Одеської області".

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення міської ради "Про встановлення збору за місця для паркування транспортних засобів на території Березівської міської ради Одеської області".

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення міської ради "Про встановлення транспортного податку на території Березівської міської ради Одеської області".

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення міської ради "Про встановлення туристичного збору на території Березівської міської ради Одеської області".