Новина. День Вишиванки у м. Березівка 2021 року

Дата: 27.05.2021 00:57

ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ!

Фото без описуВітаю вас з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки!

Сьогоднішнє свято – це не лише свято Вишиванки. Це свято єдності України. У кожній області, в кожному місті і містечку українці об’єднані! Об’єднані Вишиванкою.

Вона дає велике почуття поваги і любові до українських національних традицій, до країни, один до одного!

Вишивану сорочку українці одягали з давніх-давен, адже свято вірили, що вона захищає від усього злого та є оберегом.

Бажаю всім нам пам’ятати та примножувати добрі традиції, передавати їх нашим нащадкам. Зичу здоров’я та радості, натхнення та позитивних емоцій – і в цей святковий день, і щодня!

Миру вам, добра та злагоди. Зі святом!

З нагоди Дня вишиванки сьогодні, 20 травня 2021 року, в Березівці відбулися заходи в міському парку. Велика подяка всім, хто приймав участь у підготовці номерів і виступив на святі, а також тим, хто долучився до святкування!

З повагою міський голова Валерій Григораш