Березівська міська рада

Одеської області

НАФТОГАЗ ПОСТАВЛЯТИМЕ ГАЗ БЮДЖЕТНИМ УСТАНОВАМ ЗА ЦІНОЮ 13,7 ГРН – БЕЗ УРАХУВАННЯ ПДВ ТА ТРАНСПОРТУВАННЯ. ЦЯ ЦІНА В РАЗИ НИЖЧА ЗА НАЯВНІ СПОТОВІ ЦІНИ.

Дата: 13.10.2021 09:59
Кількість переглядів: 587

Фото без опису

«Нафтогаз» пропонує бюджетним установам укласти контракти з фіксованою ціною на газ. В Україні більше 7000 бюджетних установ, Нафтогаз готовий до 15 жовтня укласти з ними необхідні контракти.

«Нафтогаз України» пропонує бюджетним та релігійним організаціям середньострокові контракти з фіксованою ціною на газ – 13,7 грн за кубометр (із транспортуванням та ПДВ – 16,8 грн). Контракт укладається до кінця 2022 року. Про це повідомив голова правління НАК «Нафтогаз України» Юрій Вітренко, пише пресс служба Одеської обласної державної адміністрації.

«Бюджетні організації можуть купувати газ у будь-яких постачальників. Але значна частина постачальників або пропонує місячну ціну на газ на рівні 30-45 грн за кубометр, або ж взагалі відмовляється від зобов’язань за вже укладеними контрактами з нижчою ціною. Розуміючи потреби бюджетних установ, а також враховуючи соціальне значення та важливість безперебійної роботи цих установ, компанія Нафтогаз виходить на ринок із пропозицією фіксованої ціни на наступні 15 місяців на рівні більш ніж у два рази нижче від поточної місячної ціни», – заявив Вітренко.

За його словами, це рішення є важливим етапом розвитку ринку газу в Україні.

«При цьому воно відповідає потребам споживачів та є вкрай важливим з точки зору забезпечення енергоресурсом бюджетних установ. Це – крок назустріч громадам», – підкреслив глава Нафтогазу.

Він також наголосив, що в Україні немає державного регулювання цін на газ, а НАК не є монополістом на ринку.
«Ми працюємо в ринкових умовах, і ми пропонуємо нашим клієнтам у ринковий спосіб зручний для них продукт – контракт на 15 місяців із фіксованою ціною», – заявив голова правління Нафтогазу.

За словами Вітренка, Нафтогаз – соціально відповідальна компанія, яка з розумінням ставиться до проблем бюджетників і робить все необхідне для забезпечення і підтримки стабільної роботи соціальної інфраструктури.

Контракт укладається на термін 15 місяців (до кінця 2022 року) і має багато переваг: фіксована ціна, відсутність вимоги банківської гарантії, відтермінування платежу.

Компанія не розраховує на отримання прибутку в межах цієї пропозиції. Але для нас вкрай важливо, щоб опалювальний сезон розпочався вчасно і школи, лікарні та інші бюджетні установи, громади точно були з теплом.

У Нафтогазі очікують, що цей середньостроковий продукт користуватиметься попитом серед релігійних та бюджетних організацій, яких в Україні понад 7,5 тисячі.

Крім того, Нафтогаз пропонує виробникам тепла зміни до трирічних контрактів – обсяг газу, який потрібен для тепло- та гарячого водопостачання бюджетних установ та організацій, зможуть придбати також за ціною 13,7 грн за кубометр (без урахування ПДВ та транспортування). 

«На цьому зміни на ринку не закінчуються. Зараз, зокрема, триває робота над змінами механізму ПОН (постачальника останньої надії) та деякими іншими процесами», – анонсував Вітренко.

Прокоментували ситуацію і представники Мінрегіону – директора Департаменту економіки систем життєзабезпечення Наталії Кравченко.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора