ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ ВІД МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Дата: 07.11.2021 08:00

Шановні працівники соціальної сфери Березівської громади!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників соціальної сфери України! Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що наші жителі, які потребують уваги і підтримки з боку держави, відчувають себе захищеними у цей непростий час. Ви приймаєте на себе першими людські проблеми, біль та життєві негаразди, прагнете допомогти і підтримати кожного. А тому служіння обраній справі, почуття обов’язку, професійність, доброта та душевна щедрість приносять вам заслужену людську шану і повагу.

Бажаю кожному з вас міцного здоров’я, щастя, активного довголіття, достатку, витримки у життєвих випробуваннях, невичерпної енергії в роботі, вдячності людей, наснаги і завзяття в служінні своїй справі!

З повагою Березівський міський голова Валерій Григораш