ПРИВІТАННЯ ВІД МІСЬКОГО ГОЛОВИ з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 09.11.2021 11:02

Шановні працівники закладів культури, учасники мистецьких колективів, всі, хто присвятив своє життя галузі культури!

Прийміть вітання з нагоди професійного свята — Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Щиро вдячний працівникам будинків культури та клубних установ, бібліотек, мистецьких навчальних закладів, учасникам аматорських колективів, майстрам народного мистецтва за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки. Ваша творчість, організаторська діяльність слугують розквіту нашої громади, радують глядача неперевершеними зразками народної творчості, виховують у підростаючого покоління усвідомлення значущості ролі культури!

Всім, хто присвятив себе галузі культури, бажаю творчого довголіття, невичерпної енергії, щедрих мистецьких здобутків, достатку, терпіння, добра і миру.

Зі святом всіх! І нехай ніколи не згасає потяг людини до пізнання прекрасного.

З повагою міський голова Валерій Григораш