Березівська міська рада отримала меблі для відділу соцполітики за рахунок грантових коштів, наданих Україні Урядом Японії

Дата: 11.11.2021 14:54

Березівська міська рада отримала меблі для відділу з питань соціальної політики та охорони здоров'я Управління освіти, молоді, спорту та культури, охорони здоров'я та соціальної політики за кошти Проекту Світового банку "Надання соціальних послуг в громаді", що фінансується за рахунок грантових коштів, наданих Україні Урядом Японії через Японський фонд соціального розвитку.

Висловлюємо вдячність Українському фонду соціальних інвестицій та Світовому банку за співпрацю та забезпечення меблями!

Нагадаємо, що у 2019 році Березівська міська ТГ стала однією з 13 громад Одещини, які відібрали для участі в проекті Японського фонду соціального розвитку. Мета проекту - допомогти об'єднаним громадам надавати своїм жителям більш якісні соціальні послуги. Кошти на реалізацію проекту для переможців серед ОТГ виділяє Японський фонд через Міжнародний банк реконструкції та розвитку.