ЗВЕРНЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ЩОДО ДНЯ ПАМ`ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

Дата: 27.11.2021 08:00

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ!

З кожним днем події голодомору віддаляються в часі, але при цьому не втрачають свого скорботного і трагічного значення. На жаль, ми не можемо згадати всіх поіменно, бо гинули цілі родини, вимирали села. Але й забувати тієї жахливої трагедії не маємо права. Адже це чи не найжахливіша сторінка в історії нашого народу.

Вшануймо пам’ять мільйонів синів і доньок України, мільйонів невинних людей - наших земляків, без жалю винищених Голодомором! Запалімо свічі пам’яті за тими, хто загинув голодною смертю. Нехай Господь Бог ніколи більше не допустить такого лиха і нехай земля буде пухом для усіх спочилих жертв голодоморів! Вічна пам'ять загиблим...

Цього року традиційно 27 листопада о 16.00 відбудеться Всеукраїнська акція «Запали свічку». Прошу всіх долучитися до загальнонаціональної хвилини мовчання, запаливши у вікні своєї домівки свічку як символ пам’яті.

З повагою Березівський міський голова Валерій Григораш.