В День Святого Миколая міська рада привітала дітей Центру соціально-психологічної реабілітації і мешканців Березівського територіального центру солодощами

Дата: 19.12.2021 15:19

Зима дуже багата на свята, і відкриває календар одне із найулюбленіших – День Святого Миколая! Діти люблять це свято і з нетерпінням чекають його, щоб отримати солодощі. Але не тільки діти радіють цьому святу – кожен із нас вірить в здійснення заповітної мрії, котра під силу лише Святому Миколаю. Дорослі також полюбляють солоденьке.

Тому сьогодні в такий чудовий день секретар Березівської міської ради Сергій Шевченко та керуюча справами виконкому міської ради Недомовна Людмила завітали до вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей м.Березівка і мешканців Березівського територіального центру соціального обслуговування.

Гості вручили кожному солодкі подарунки від міського голови Валерія Григораша та депутата Одеської облради Князя Хачатряна.

Зі святом!