104 РОКИ ВИПОВНИЛОСЯ НАЙСТАРШОМУ ЖИТЕЛЮ БЕРЕЗІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 22.12.2021 14:31

Cьогодні славну дату - 104 роки - відзначає найстарший житель Березівської громади, ветеран Другої світової війни, учасник бойових дій, Почесний громадянин міста Березівка МИХАЙЛО ІВАНОВИЧ ПЕТРОВСЬКИЙ!

Кожна подібна дата є гордістю громади, району, у кожного своя історія, свої секрети довголіття.

Привітали шановного довгожителя секретар міської ради Сергій Шевченко і керуюча справами виконкому міської ради Людмила Недомовна. Гості передали щирі поздоровлення та подарунки поважному імениннику від Березівського міського голови Валерія Григораша, депутата Одеської облради Князя Хачатряна та голови Березівської райради Віталія Мосійчука.

Вітаємо, шановний Михайло Івановичу! У Ваші 104 років бажаємо відмінно себе почувати, кожен день зустрічати з посмішкою і надією, гріти своє серце щастям і любов’ю усієї Вашої великої та дружньої родини.