ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ БЕРЕЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ З НАГОДИ ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ АРХІВНИХ УСТАНОВ

Дата: 24.12.2021 11:17

Шановні працівники архівних установ Березівщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників архівних установ.

З вашою допомогою можна доторкнутися до сторінок величної історії українського народу — свідчень економічного, політичного, соціального та культурного розвитку як нашої громади, так й країни в цілому!

Дякую кожному, хто долучився до великої справи — збереження історико-культурної спадщини для майбутніх поколінь!

Тож нехай у ці зимові передноворічні дні ваші серця сповняться оптимізмом, натхненням на здійснення планів і задумів, вірою в день прийдешній.

Бажаю вам здоров’я, родинного тепла, щастя, святкового настрою і нових трудових звершень на благо і добробут нашої країни.

З повагою Березівський міський голова Валерій Григораш