НА В`ЇЗДІ ДО БЕРЕЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ВСТАНОВИЛИ НОВУ СТЕЛУ ІЗ СИМВОЛІКОЮ

Дата: 07.01.2022 08:00

Як чудово, що в таке символічне свято здійснюються задуми, мрії. За ініціативи міського голови Валерія Григораша було встановлено стелу із символікою на в'їзді до Березівської міської територіальної громади. Нова стела, яку обладнали яскравою підсвіткою, відтепер гостинно вітає березівчан та гостей громади.

Дякуємо за втілення даного проєкту депутатам Березівської міської ради, депутату Одеської обласної ради Князю Хачатряну, депутату міської ради Ігорю Марутіну та голові районної ради Мосійчук Віталій,керівництву та працівникам Березівського ВУЖКГ, за підключення інтернету та відеоспостереження провайдеру "Setka".