Результати конкурсного відбору

Дата: 14.01.2022 07:00

Конкурсний відбір на конкурентних засадах виконавців робіт із землеустрою для підготовки лотів до продажу на земельних торгах у 2022 році був проведений відповідно до рішення чотирнадцятої сесії Березівської міської ради VIII скликання № 840-VIII від 25.11.2021 року «Про затвердження Положення про конкурсний відбір на конкурентних засадах виконавців робіт із землеустрою для підготовки лотів до продажу на земельних торгах у 2022 році» 04 січня 2022 року о 10.00 в приміщенні Березівської міської ради за адресою: 67300, Одеська область, Березівський р-н, м. Березівка, пл. Генерала Плієва, 9.

Переможцем конкурсного відбору комісія визначила ТОВ «ЗЕМАГРОСЕРВІС».

Протокол засідання комісії з конкурсного відбору на конкурентних засадах виконавців робіт із землеустрою для підготовки лотів до продажу на земельних торгах додається.