БЕРЕЗІВКА ЩЕДРУЄ

Дата: 18.01.2022 13:20

За доброю традицією 14 січня Березівська міська рада проводить народні гуляння "Березівка щедрує". Свято зібрало на центральній площі біля головної ялинки понад трьох сотень жителів громади та гостей міста. Також були присутні депутат Одеської облради Князь Хачатрян, голова Березівської райради Віталій Мосійчук, голова Березівської райдержадміністрації Віталій Лабуш, депутати міської та районної рад, представники інших громад.

На всіх очікувала цікава святкова програма: виступи учнів та колективів міських шкіл, музичної школи, Березівського ВПУ ДУ «Одеська політехніка», Березівського міського БК, ансамблю «Веселка» Степанівського БК, колектива Демидівського БК та дискотека. Також до нашої громади завітали артисти зі столиці, які вже радували нас раніше на народних гуляннях, – запальний Ансамбль української пісні "Гуляй душа".

Впродовж свята вихованці та колектив Березівського ЦДЮТ провели виставку-продаж виробів ручної роботи. Міжшкільна молодіжна рада при міському голові приготувала міні-ярмарок.

На площі панувала чудова весела атмосфера, адже всі, від малого до великого, підспівували і танцювали. А найголовніше присутні очікували на безпрограшну лотерею, яку вперше провела міська рада. На святі були продані 100 білетів лотереї і розіграно за кожний білет подарунки, а головний приз отримала мешканка села Вікторівка домогосподарка Ольга Іскра – телевізор! Виручені кошти з лотереї отримає Березівський міський терцентр соціального обслуговування.

А щоб березівчанам та гостям заходу було тепліше, як завжди, всіх безкоштовно пригощали узваром, шурпою, пловом та глінтвейном, свіжими солодкими калачиками.

Дякуємо всім, хто взяв участь у підготовці свята, а також усім, хто взяв активну участь у народних гуляннях!

До нових зустрічей, гості та жителі Березівської громади!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису