В БЕРЕЗІВЦІ ВІДБУВСЯ УРОЧИСТИЙ МІТИНГ З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 21.01.2022 16:08

Шановні жителі Березівської міської громади!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Соборності України!

22 січня 1919 року навіки вкарбувалося в історію українського народу як величне національне свято.

Саме в цей день проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, який увійшов в історію українського народу як свято національної єдності. Цей день є символом об’єднання України.

Бажаю міцного здоров’я вам, шановні земляки, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

В єдності – наша сила!

З повагою Березівський міський голова Валерій Григораш

P. S. Сьогодні, 21 січня, напередодні Дня Соборності біля пам’ятника Тарасу Шевченку відбувся урочистий мітинг з нагоди відзначення Дня Соборності України. У заході прийняли участь керівництво громади та району, депутати, трудові колективи установ, організацій міста та району.