БЕРЕЗІВСЬКУ ЛІКАРНЮ ВІДВІДАЛА ЗАСТУПНИК МІНІСТРА ОХОРОНИ ЗДОРОВ`Я УКРАЇНИ

Дата: 21.01.2022 17:21

Сьогодні, 21 січня, до Березівської міської лікарні завітали заступник Міністра охорони здоров'я України Ірина Микичак, голова Одеської облради Григорій Діденко, перший заступник голови Одеської облдержадміністрації Борис Волошенков, директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Наталія Одарій-Захар’єва, депутат Одеської облради Князь Хачатрян, депутати обласної ради, Березівський міський голова Валерій Григораш, голова Березівської райради Віталій Мосійчук, голова Березівської райдержадміністрації Віталій Лабуш.

Головний лікар КНП «Березівська ЦМЛ» Геворг Бзнуні та головний лікар КНП «Березівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ірина Кондрашова ознайомили керівників, журналістів з проведеними капітальними ремонтами та доповіли про роботу закладів охорони здоров’я Березівщини.

Потім заступнику Міністра охорони здоров'я України Ірині Микичак та всім бажаючим серед присутніх провели процедуру вакцинації бустерною дозою Пфайзера.

Ірина Микичак відмітила, що лікарні Березівщини знаходяться на високому рівні, а також наголосила про необхідность обов’язкової вакцинації.