В РАМКАХ ПРОГРАМИ «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО», У 2021 РОЦІ, В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗБУДОВАНО ТА ВІДРЕМОНТОВАНО 11 ПРИЙМАЛЬНИХ ВІДДІЛЕНЬ ТА 15 АМБУЛАТОРІЙ

Дата: 25.01.2022 11:19

Фото без опису«Питання здоров’я було важливим в усі часи та у 2021 році, під час чергової пандемії COVID-19, набуло особливого значення. Зазначу, що у сфері медицини, в усіх районах Одеської області збудовано, реконструйовано і відремонтовано найбільше об’єктів» – повідомив представникам засобів масової інформації на брифінгу голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький.

Фото без описуВ  рамках програми «Велике Будівництво» в Одеській області, 2021 році, капітально відремонтовано та введено в експлуатацію 11 приймальних відділень: в Чорноморській лікарні, в Арцизькій центральній районній лікарні, в Міській клінічній лікарні №11, в Міській клінічній лікарні №10, в Ізмаїльській міській центральній лікарні, в Березівській центральної районні лікарні та в Одеської обласної клінічної лікарні, пише пресс-служба Одеської обласної державної адміністрації. Окрім цього з’явились нові приймальні відділення в Балтській  багатопрофільній лікарні, в Подільській міській лікарні, в Міській клінічній лікарні № 1 в Любашівській центральні районній лікарні.