НОВІ ВІКНА ТА ДВЕРІ В ГЛЯДАЦЬКОМУ ЗАЛІ ДЕМИДІВСЬКОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ

Дата: 26.01.2022 16:04

До Березівського міського голови Валерія Григораша звернулися завідуюча Демидівським БК Марія Чередниченко, працівники культури та мешканці села Демидове з проханням щодо заміни вікон та дверей у глядацькому залі в Будинку культури.

Нещодавно це побажання здійснилося. Проект вдалося реалізувати за кошти з обласного бюджету, що стало можливим завдяки підтримці депутата Одеської облради Князя Хачатряна та голови Березівської райради Віталія Мосійчука, а також завдяки спільним та злагодженим діям з депутатом міської ради Наталією Антоновою та старостою округу Тетяною Лебеденко.

Сьогодні всі разом завітали до закладу культури перевірити виконану роботу, де наразі у глядацькому залі вже демонтовано старі дерев’яні віконні та дверні коробки й проведено заміну на нові металопластикові конструкції вікон та дверей.

Відтепер перебування як працівників, так і відвідувачів Будинку культури буде більш комфортнішим.