Звернення Березівського міського голови Валерія Григораша з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2022 11:22

Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти, ветерани Афганської війни!

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниця виведення військ з Афганістану. Саме цього дня 1989 року останній солдат покинув випалену пекучим сонцем країну, гідно виконавши військовий обов’язок. І хоч назавжди було закрито сторінку цього героїчного літопису, але й через плин часу про ту чужу війну нагадують обеліски на могилах юнаків, яким не судилося повернутися до рідних осель.

Час і досі не загоїв рани учасників тієї жорстокої війни, які живуть і працюють в Березівській громаді, ніколи не забуваючи про біль та загиблих на чужій землі друзів. Вічна пам’ять воїнам, які до кінця виконали свій військовий обов’язок!

Не зважаючи на нагороди, заслуги та звання, усі Ви – ГЕРОЇ. Головна Ваша нагорода – життя та пам’ять!

Щиро бажаю Вам і Вашим родинам добра та щастя, миру та достатку, міцного здоров’я та довгих років життя!

Нехай завжди над нами буде мирне небо!

З повагою Березівський міський голова Валерій Григораш