ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ! У зв’язку з потеплінням розпочались роботи в місті Березівка щодо прибирання вулиць, паркових зон тощо.

Дата: 17.02.2022 14:51

Фото без описуШАНОВНІ МЕШКАНЦІ!

Сьогодні працівники бригади "Благоустрій" Березівської міськради очищують прибордюрну частину доріг від пилу та сміття.

Шановні мешканці, просимо вас не забувати прибрати прилеглу до ваших домоволодінь територію, не створювати несанкціоновані сміттєзвалища, а жителів багатоквартирних будинків – брати активну участь в упорядкуванні прибудинкових територій. Закликаємо керівників установ, організацій і підприємств усіх форм власності – прибирати прилеглі до приміщень території, зробити порядок і біля об’єктів торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування.

Пам’ятаймо, що наша поведінка є прикладом для наслідування нашими дітьми та онуками. Нехай чистота та охайність стануть вашою доброю звичкою.

Дякуємо за розуміння та підтримку!