Березівська міська рада

Одеської області

ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА ОДЕСЬКОЇ ОВА МАКСИМА МАРЧЕНКА З ДНЕМ СОБОРНОСТІ

Дата: 22.01.2023 11:00
Кількість переглядів: 141

Фото без опису

Дорогі мешканці Одещини!

Сьогодні ми відзначаємо День Соборності України! Наша країна переживає найскладніші часи за всю історію своєї незалежності, але українці мужньо відстоюють свободу та суверенітет своєї держави.

Поняття «соборність» та «неділимість» набули для українського народу нового значення. Збройні Сили України щодня відвойовують нашу територію та захищають кордони нашої держави, борються за її єдність та цілісність.

Сили оборони Одещини довели це у важких боях за Острів Зміїний, та показали окупантам, що ми будемо битись за кожен метр нашої землі. Не зважаючи на відстань та складнощі українські військові вигнали ворога та зробили Чорне море безпечнішим.

Кожна свідома людина зараз допомагає країні. Ми вже довели всьому світу, що нинішні і наступні покоління українців гідні жити у вільній та демократичній Україні. І тільки в єдності наших дій та соборності душ ми можемо досягти перемоги.

Мешканці Одещини, українці!

Вітаю вас з Днем Соборності України!

І в цей день хочу побажати всім міцного здоров’я, миру, а також глибокої віри у щасливе майбутнє Одещини та соборної і неділимої України!

Слава Україні!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора