КОМАНДІ ОДЕСЬКОЇ ОВА ВДАЛОСЬ ЗАБЕЗПЕЧИТИ STARLINK ДЛЯ ПУНКТІВ НЕЗЛАМНОСТІ

Дата: 23.01.2023 13:39

Одеська область однією з перших, за сприяння Міністерства цифрової трансформації України, отримала партію терміналів Starlink, які працюватимуть в Пунктах Незламності.

«55 Starlink ми отримали з Польщі, завдяки домовленостям Мінцифри з міжнародними донорами та партнерами. Термінали дадуть змогу мешканцям Одещини користуватися якісним інтернетом чи зв’язатися з рідними, зокрема, в Пунктах Незламності, в період довготривалого відключення електроенергії, а також бути на зв’язку навіть під час можливих блекаутів. Також завдяки зазначеним терміналам, Одеська обласна військова адміністрація, планує забезпечити роботу найважливіших об’єктів критичної інфраструктури регіону» – зазначив заступник Начальника Одеської ОВА Костянтин Гой.

Посилання на джерело: Офіційний вебсайт Одеської обласної державної адміністрації.