СЕСІЯ БЕРЕЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 26.01.2023 14:35

25 січня відбулася двадцять сьома сесія Березівської міської ради. Кворум для прийняття рішень з усіх питань порядку денного був. По всім піднятим питанням були прийняті відповідні рішення.

Основні питання сесії стосувалися покращення життєдіяльності громади. Знову була приділена особлива увага, направлена на підтримку підрозділів Збройних Сил України. Також було розглянуто питання щодо належного оформлення комунальної власності та питання бюджету громади на 2023 рік.

В засіданні прийняв участь поліцейський офіцер громади Павло Орлов. Він прозвітував про роботу за минулий рік, розповів про основні напрямки діяльності та співпрацю з мешканцями Вікторівського та Гуляївського старостинських округів, за якими закріплений офіцер.

Секретар міської ради Сергій Шевченко нагадав депутатам, що розпочалась кампанія з електронного декларування, і закликав віднестися максимально відповідально до даного питання. Також подякував усім присутнім за конструктивну і плідну роботу.