Плюс ще один тепловізор на допомогу нашим бійцям на передовій!

Дата: 25.01.2023 16:54

ДРУЗІ! Дякую Вам величезне за те, що не перестаєте допомагати нашим бійцям!

До мене звернулася по допомогу дружина Рита військового 25-ої десантно-штурмової бригади Максима Літвіна із села Зброжківка, який знаходиться зараз в «гарячій точці» на Донеччині. Не зміг відмовити в підтримці, тому був організований збір коштів на тепловізор.

Завдяки всім Вам було зібрано 25 000 грн. Допомогти в купівлі приладу відгукнулося керівництво ТОВ «НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА „СЛАВЯНКА“», тому вони надали решту грошей і придбали тепловізор за майже 47 000 грн., за що окрема їм ПОДЯКА.

Сьогодні вже передали тепловізор для Максима та його побратимів. Його дружина щиро дякувала всім за допомогу від імені чоловіка.

Я також ніколи не втомлюся казати спасибі Вам всім за допомогу, за довіру, за те, що ви є.

Дай Боже, щоб кожному повернулося в тисячі разів більше, ніж ви допомогли нашим військовим.

Разом ми сила!

Слава ЗСУ!

З повагою Березівський міський голова Валерій ГРИГОРАШ.