Березівська міська рада

Одеської області

27 СІЧНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ

Дата: 27.01.2023 13:03
Кількість переглядів: 126

Шановна громадо! Українці!

27 січня ми разом з усім світом вшануємо пам’ять жертв Голокосту, одну з найстрашніших сторінок історії людства ХХ століття − масового винищення єврейського народу, ромів, слов’ян у 1933-1945 роках минулого століття.

Для нашого народу символом Голокосту став Бабин Яр, де нацисти знищили 150 000 євреїв та представників інших національностей.

Пам’ять про тисячі невинно вбитих людей за расовою чи релігійною приналежністю закликає нас не допустити повторення тих страшних злочинів проти людства, щоб ми ніколи не були жертвами або байдужими до проявів ворожнечі чи насилля.

Ми знаємо правду про ті часи, ми пам’ятаємо уроки минулого і нині протистоїмо спробам розпалити ненависть та міжнаціональну ворожнечу у нашій країні, боронячи кордони демократичного світу.

У День скорботи та пам’яті ми схиляємо голови перед тими, чиї житті забрали страшні події тих часів та згадуємо українців, які всіма способами намагалися їм допомогти, і нерідко платили за це своїм життям. Приєднуємося до загальної печалі й прагнемо співчувати болю та втраті, ім’я якої Голокост. Її ніяк не заповнити. Вже не запобігти. Але нехай живе надія, що подібного більше ніколи не повториться! Будемо пам’ятати.

Україна вистоїть. Україна переможе.

На святій українській землі ніколи не повториться трагедія Голокосту чи Голодомору.

Миру всім нам після перемоги над московським злом.

Березівський міський голова Валерій Григораш.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора