Березівська міська рада

Одеської області

29 СІЧНЯ - ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

Дата: 29.01.2023 12:36
Кількість переглядів: 96

Шановні земляки!

Сьогодні, 29 січня, українська громадськість відзначає день пам’яті Героїв Крут.

Героями не народжуються, Героями стають - цю просту аксіому доводять завзяті і мужні дівчата та хлопці з різних теренів нашої країни: вони об’єднані єдиною ідеєю соборності України та незалежності українського народу.

29 січня ми згадуємо юнаків, які стали справжніми Героями не лише свого часу, а й літопису української історії боротьби за незалежність держави.

Бій під Крутами — це символ патріотизму, відданості і любові до України! Коли молодь, надія і майбутнє країни, без вагань підіймається і віддає останнє, але найцінніше — своє життя — означає відродження нації! День пам’яті завзятих патріотів своєї землі назавжди залишиться болючою сторінкою в історії українського народу.

Треба мати неабияку міць, мужність та впевненість у своїх переконаннях, аби свідомо йти на смерть - вперше держачи зброю у своїх руках, вони стали на захист підступів до Києва. Того дня, купка щирих молодих людей до останньої краплі крові стримувала багатотисячну червону армію.

З моменту того холодного січня минуло 105 років, а українці знову зіткнулися з підступним загарбництвом: ми знову виборюємо право на самостійність, коли гідні нащадки минулого покоління зі зброєю у руках відстоюють незалежність Батьківщини!

Вічна слава борцям та низький уклін! Вкотре трагічні події об’єднали нас перед обличчям ворога! А історичні досягнення та приклади національної мужності надихатимуть на нові звершення заради гідного майбутнього України!

Березівський міський голова Валерій Григораш.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора