ПЕРША ПРЕЗИДЕНТСЬКА БРИГАДА ОПЕРАТИВНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ІМЕНІ ГЕТЬМАНА ПЕТРА ДОРОШЕНКА НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ «БУРЕВІЙ»

Дата: 03.02.2023 16:06

23 серпня 2017 року Указом Президента України № 232/2017, ураховуючи бойові заслуги, мужність, зразкове виконання покладених завдань, високий професіоналізм особового складу, бригаді присвоєне почесне звання «Президентська імені гетьмана Петра Дорошенка».

Бригада брала участь у боях проти російських загарбників у лютому – березні 2022 року, під час оборони Києва, у районі населених пунктів Мощун, Горенка та Гостомель, а також у боях під Лисичанськом у червні та липні 2022 року. Нині військовослужбовці бригади продовжують воювати на передовій східного напрямку.

Окупанте, буря насувається!

Посилання на джерело: Офіційний вебсайт Одеської обласної державної адміністрації.