14-ТА БРИГАДА ОПЕРАТИВНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ІМЕНІ ІВАНА БОГУНА НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ «ЧЕРВОНА КАЛИНА»

Дата: 03.02.2023 16:15

У 2014 році бійці підрозділу запобігли створенню псевдореспубліки «ХНР». Тоді спецпризначенці здійснили блискучу спецоперацію: звільнили Харківську ОДА та знешкодили сепаратистів без жодного пострілу.

Під час повномасштабного вторгнення підрозділ був залучений до оборони столиці. Його бійці спільно із ЗСУ звільнили понад 20 населених пунктів Київщини, розбили колони ворожої техніки та зрівняли із землею позиції окупантів. Після звільнення Київщини гвардійці 8-го полку НГУ продовжили обороняти Україну вже на східних рубежах, де воюють у найгарячіших точках і сьогодні.

Червоне полум’я наступу!

Посилання на джерело: Офіційний вебсайт Одеської обласної державної адміністрації.