Березівська міська рада

Одеської області

ЗАСІДАННЯ ОПЕРАТИВНОГО ШТАБУ ЗА УЧАСТІ НАЧАЛЬНИКА ОДЕСЬКОЇ ОВА, МІНІСТРА ЕНЕРГЕТИКИ ТА ГОЛОВИ ПРАВЛІННЯ «УКРЕНЕРГО»

Дата: 05.02.2023 16:03
Кількість переглядів: 105

Сьогодні, за ініціативи військової адміністрації, під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля відбулась засідання оперативного штабу за участі Начальника Одеської ОВА Максима Марченка, Міністра енергетики Германа Галущенка та голови правління «Укренерго» Володимира Кудрицького, щодо ситуації з електропостачанням в місті Одеса та Одеському районі.

«На цей час ситуація залишається складною, але - це не привід зупиняти роботу! Продовжуємо вживати заходи з ліквідації наслідків аварії на енергетичному об’єкті. На разі без електроенергії в Одесі та Одеському районі залишається майже 300 тисяч абонентів. Більшість котелень централізованого постачання вже запущені, ведеться робота з підключення до генераторів локальних котелень. Наразі основна проблема - це не дефіцит генерації, а неможливість передачі та розподілу електроенергії споживачам у достатній кількості»- зазначив на нараді Максим Марченко.

Окрім цього Начальник ОВА додав, що на сьогодні Одещина отримала 39 генераторів великої потужності від ДСНС, які були зібрані з усієї країни.

«Також шукаємо можливості для автономного функціонування деяких будинків за допомогою генераторів, там де є така технічна можливість. Паливо для цього буде придбане за рахунок спеціального фонду з державного та обласного бюджетів. Підняв питання перед Прем’єр-міністром, щоб це не викликало підвищення ціни на світло для споживачів, і відповідно рахунки не збільшились на час використання альтернативних джерел живлення. Щодо живлення міста за допомогою суден. Зараз буквально усі в країні працюють для того щоб ми змогли це практично реалізувати. Задіяні усі ресурси та канали. Поки що, просто так, ці кораблі ніхто нам не дає і раніше не обіцяв, не зважаючи на те, що хтось декларував зовсім інше. Я розумію, що інформація яку ми надаємо не відкриває повної картини. В умовах війни ворог завжди використовує інформацію яку ми надаємо, тому ми дуже обережно висвітлюємо для широкого загалу ту інформацію, яку можемо» - наголосив Начальник Одеської ОВА Максим Марченко.

Посилання на джерело: Офіційна сторінка Одеської обласної державної адміністрації у Facebook.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора