Березівська міська рада

Одеської області

ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ НАЧАЛЬНИКА ОДЕСЬКОЇ ОВА З ВІЦЕ-ПРЕЗИДЕНТОМ БУНДЕСТАГУ НІМЕЧЧИНИ

Дата: 05.02.2023 16:33
Кількість переглядів: 124

Одесу, втретє відвідала Віце-президент Бундестагу Федеративної Республіки Німеччина Катрін Герінг-Екардт. Ключова тема чергового візиту високоповажної гості – ознайомлення з актуальною безпековою ситуацією в Одесі та Одеській області і обговорення подальшої підтримки з боку німецького уряду.

Фото без опису

Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко привітав на Одещині Катрін Герінг-Екардт та подякував їй за всебічну підтримку нашої країни, зокрема за вже надану зброю, яка допомагає захищати людей та давати відсіч ворогові.

«Ваш візит до нашого регіону - важливий сигнал підтримки Німеччини українського народу, який демонструє свою незламність у відбитті воєнної агресії росії» - зазначив Максим Марченко.

Фото без опису

Також керівник області поінформував Катрін Герінг-Екардт про ситуацію з енергопостачанням в регіоні, наголосивши на тому, що на одному з енергетичних об’єктів НЕК «Укренерго» виникла серйозна аварія, яка спричинила пожежу і через це практично повністю був знеструмлений Одеській район та місто Одеса. В розмові з Віце-президентом Бундестагу Максим Марченко розповів про ті першочергові заходи, яких вживає влада для ліквідації наслідків аварії та відновлення роботи енергосистеми.

Сторони звірили двосторонні плани після попередніх зустрічей в минулому році, насамперед щодо подальшого оборонного сприяння Україні з боку Німеччини, а також посилення санкцій проти російського агресора. Також в рамках переговорів обговорили відновлення України, відбудову енергетичної системи із використанням «зелених» та енергоощадних технологій, грантові програми для малого й середнього бізнесу та підтримку ВПО.

Фото без опису

Максим Марченко запропонував Німеччині відіграти провідну роль у відбудові зруйнованих російськими окупантами одеських територій - підтримати подальше відновлення різних об’єктів, соціальної та критичної інфраструктури, в Одеській області від наслідків російських бомбардувань і зараз, і після закінчення війни.

Фото без опису

Посилання на джерело: Офіційна сторінка Одеської обласної державної адміністрації у Facebook.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора