ОБ’ЄДНАНА ШТУРМОВА БРИГАДА НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ «ЛЮТЬ»

Дата: 06.02.2023 11:30

Унікальний воєнізований підрозділ поліції нового зразка. Його бійці – вольові та вмотивовані патріоти, які виконували бойові завдання на Київщині, Запорізькому, Харківському, Херсонському й Донецькому напрямках.

Бригада «Лють» – це два штурмові полки, батальйон особливого призначення, артилерійський полк і рота спеціальних операцій. Їхній арсенал містить бронетехніку, артилерійське, зенітне, протитанкове та снайперське озброєння.

До завдань бійців «Люті» належить проведення штурмових дій, знешкодження диверсійно-розвідувальних груп і незаконних збройних формувань ворога, аеророзвідка, виявлення позицій ворога та знищення противника.

Перетвори свою лють на зброю!

Посилання на джерело: Офіційна сторінка Одеської обласної державної адміністрації у Facebook.