Березівська міська рада

Одеської області

МАКСИМ МАРЧЕНКО ЗУСТРІВСЯ З ГЕНЕРАЛЬНИМ ДИРЕКТОРОМ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ СЕКЦІЇ МЗС ЧЕХІЇ ЯРОСЛАВОМ КУРФЮРСТОМ

Дата: 09.02.2023 18:27
Кількість переглядів: 128

Сьогодні Начальник Одеської ОВА Максим Марченко провів зустрічі з Генеральним директором Європейської секції МЗС Чеської Республіки Ярославом Курфюрстом.

Фото без опису

Передусім Максим Марченко подякував за потужну та послідовну підтримку з боку Уряду та народу Чехії у непростий для України час. Окрему вдячність Начальник ОВА висловив за надання прихистку мешканцям Одещини, які у зв’язку із російським вторгненням були вимушені залишити домівки та країну.

Фото без опису

«Дякую також за надання військово-технічної та гуманітарної допомоги. Дуже важливою та вагомою була для нас підтримка чеських партнерів під час головування Чехії в Раді ЄС у другому півріччі 2022 року. Одесити вдячні Уряду Чехії та чеському народу за підтримку зараз та бажання допомагати в подальшому. Одещина готова до відкритої та прозорої співпраці з міжнародними партнерами», — сказав Максим Марченко.

Також Начальник ОВА подякував Чехії за підтримку енергетичного сектору України та надану допомогу для відновлення об’єктів енергетичної інфраструктури. Окремо розповів чеській делегації про поточну ситуацію в регіону, важливість продовження роботи Чорноморської Зернової Ініціативи та організацію процесів життєдіяльності усіх сфер у час повномасштабної війни.

Фото без опису

В свою чергу Ярослав Курфюрст запевнив про намір Чеської Республіки розвивати двостороннє співробітництво, продовжуючи допомогу українцям та беручи участь у подальшій відбудові нашої країни і всебічно долучатись до реалізації важливих проєктів в Одеській області. Зокрема розглянули питання відновлення пошкоджених об’єктів та облаштування тимчасового житла для тих, хто втратив власні домівки внаслідок російської збройної агресії.

«Візит нашої делегації до Одеси має практичні пропозиції в питаннях кооперації не лише на державному рівні між обома країнами. Чехія планує надавати всіляке сприяння встановленню міцних відносин та різнобічної підтримки із громадами Одеської області з метою посилення економічних зв’язків між містами та регіонами-побратимами» – наголосив Генеральним директором Європейської секції МЗС Чеської Республіки.

Фото без опису

Посилання на джерело: Офіційний вебсайт Одеської обласної державної адміністрації.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора