ЗАХОДИ З НАГОДИ 34-Ї РІЧНИЦІ ВИВЕДЕННЯ ВІЙСЬК З АФГАНІСТАНУ

Дата: 15.02.2023 13:53

Сьогодні відбулися хода та мітинг з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 34-ї річниці виведення військ з Афганістану, які офіційно в Україні вшановуються 15 лютого.

У заході взяли участь секретар Березівської міської ради Сергій Шевченко, голова Березівської РВА Віталій Лабуш, голова Березівської райради Віталій Мосійчук, заступник голови Березівської районної ради Сергій Лоскутніков, учасники Афганської війни 1979-1989 років, члени сімей загиблих воїнів–інтернаціоналістів, представники державних установ та організацій, громадськість Березівського району.

Всі присутні вшанували пам'ять загиблих синів і дочок України хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятних знаків загиблим воїнам-афганцям.

Також кожного року "афганці" Березівської міської територіальної громади отримують матеріальну допомогу, кошти якої передбачені в міському бюджеті.