Березівська міська рада

Одеської області

НАЧАЛЬНИК ОДЕСЬКОЇ ОВА МАКСИМ МАРЧЕНКО ВЗЯВ УЧАСТЬ У СПЕЦПОГАШЕННІ ПОШТОВОГО БЛОКУ «ВОЇНИ СВІТЛА. ВОЇНИ ДОБРА»

Дата: 15.02.2023 16:27
Кількість переглядів: 203

Сьогодні Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко взяв участь у спеціальному погашенні нового поштового блоку «Воїни світла. Воїни добра», який присвячений працівникам комунальних служб та критичної інфраструктури. Блок складається з 5 марок – «Дорожники», «Зв’язківці», «Енергетики», «Водопостачальники», «Газовики». Тираж блоку, автором якого є Олександр Нікітюк – 300 тисяч примірників.

Фото без опису

Фото без опису

«Це перший поштовий випуск 2023 року – про безмежну вдячність і неймовірне захоплення, виняткову стійкість та професійну майстерність, про бійців невидимого фронту, яких вся країна побачила в найтемніші часи. Укрпошта закарбувала подвиг героїв енергетичного та комунального фронту на поштових марках. Саме завдяки їхньому героїзму й самовідданій праці ми тримаємося, а країна-терорист росія не змогла занурити Україну у темряву Середньовіччя і знищивши нашу критичну інфраструктуру» – зазначив директор Одеської дирекції «Укрпошти» Сергій Дрозд.

Фото без опису

До речі, поштова марка «Дорожники», що входить до поштового блоку «Воїни світла. Воїни добра» і є першою маркою 2023 року, має порядковий номер 2023!

Фото без опису

Посилання на джерело: Офіційний вебсайт Одеської обласної державної адміністрації.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора