ЗАРЯДНІ СТАНЦІЇ BANDERA POWER 180 ДЛЯ БІЙЦІВ ІЗ 35-Ї ОБРМП

Дата: 18.02.2023 14:13

Шановно громадо! Вже неодноразово ми підтримували наших військових, тих хто невпинно захищає наше життя та нашу країну - справжніх янголів-охоронців!

Саме тому радий Вам сповістити, що сьогодні передали для захисників з 35-ї окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Остроградського, де багато наших земляків, вже такі знайомі нам, два Блока багатоканальної швидкої зарядки Bandera Power 180, які допоможуть їм дещо покращити побут та виконання бойових завдань в пекельних умовах війни.

Кошти на придбання даних пристроїв були виділені з міського бюджету на сесії міської ради одностайним рішенням депутатів. Приємно відзначати, що депутатський корпус працює як єдина команда задля підтримки наших захисників.

Дякую депутатам за розуміння! Дякую нашим військовим за майбутню Перемогу!

Тільки згуртувавшись, ми відстоємо наше право на мирне небо!

Слава Героям! Слава Україні!

Із повагою – Березівський міський голова Валерій Григораш.