МОЛОДІЖНА РАДА ПЕРЕДАЛА ВТОРГОВАНІ КОШТИ З ПРОДАЖУ СМАКОЛИКІВ НА ПОТРЕБИ ЗСУ

Дата: 22.02.2023 14:03

Сьогодні до міської ради завітали представники Молодіжної ради при Березівському міському голові з приємною та важливою місією. До свята Масляної наші юні березівчани власноруч приготували на продаж смачні налисники з різними за смаком начинками, а виручені гроші підуть на потреби ЗСУ.

До благодійної справи долучилися всі працівники міської ради та присутні на той час гості.

Через декілька годин молодь принесла кошти в розмірі 12 251 грн. і передали міській раді на потреби наших захисників.

Я щиро дякую нашій молоді за такий важливий захід, за активну позицію!

Впевнений, що підтримка юних патріотів завжди надає нашим захисникам сили та жагу до перемоги!

Друзі, цього тижня розпочалася Масляна. Тож нехай це свято принесе мир у наш дім! Щоб із настанням весни Україна перемогла у війні, як добро перемагає зло! Бажаю безмежного щастя, чистого як кришталь здоров'я, сімейного затишку! Вітаю!

Все буде Україна!

З повагою – Березівський міський голова Валерій Григораш.