ПЕРШІ НА КОРДОНІ, ПЕРШІ В НАСТУПІ!

Дата: 14.02.2023 13:54

15-Й МОБІЛЬНИЙ ПРИКОРДОННИЙ ЗАГІН ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ «СТАЛЕВИЙ КОРДОН» створений як прикордонний підрозділ нового зразка. Його структура, система управління та навчання побудовані з урахуванням викликів, які стоять перед Україною.

Основу заклали підрозділи Державної прикордонної служби, що виконували завдання в зоні бойових дій на сході нашої держави та мужньо протистояли російським агресорам.

До складу підрозділу увійшли воїни, які першими зустріли ворога на кордоні, мужньо боронили Азовсталь, билися на Лиманському та Бахмутському напрямках, захищали держрубіж із країною-агресором.

Для виконання завдань мобільний прикордонний загін має на озброєнні протитанкові й артилерійські розрахунки, групи аеророзвідки та розрахунки ПЗРК.

Перші на кордоні, перші в наступі!

Посилання на джерело: Офіційна сторінка Одеської обласної державної адміністрації у Facebook.