РЕКРУТИНГОВА КОМПАНІЯ «ГВАРДІЯ НАСТУПУ» У СТІНАХ МІСЦЕВОГО ЦЕНТРА ЗАЙНЯТОСТІ

Дата: 17.02.2023 18:39

Сьогодні у приміщені Березівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості відбулася презентація Національної кампанії рекрутингу «ГВАРДІЯ НАСТУПУ».

У форматі «круглого столу» представники Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби провели бесіду з особами, які стоять на обліку в ньому. Вони розповіли про всі аспекти даної кампанії, роз’яснили відмінності між бригадами та зазначили переваги такого підходу до вербування.

Далі відповіли на поставлені питання присутніх і роздали їм візитки, за контактними даними яких усі охочі зможуть звернутися для уточнення інформації або долучитися до «ГВАРДІЇ НАСТУПУ».

На останок, директор закладу Ірина Соловйова запропонувала проводити подібні зустрічі у подальшому до закінчення Національної кампанії «ГВАРДІЯ НАСТУПУ», на що співробітники силових органів схвально відгукнулися.