СПІВПРАЦЯ БЕРЕЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА МІЖНАРОДНОГО КОМІТЕТУ ПОРЯТУНКУ

Дата: 23.03.2023 13:10

Вчора, 22 березня, до громади завітали представники Міжнародного комітету порятунку (International Rescue Committee), які провели інформаційну роботу з внутрішньо переміщеними особами.

Наступну подібну зустріч з представниками комітету плануємо провести орієнтовно 30 березня, на яку запрошуються внутрішньо переміщені особи з окупованих територій та місць бойових дій.

Про бажання прийняти участь у заході, просимо заздалегідь повідомити відділ соціального захисту населення виконавчого комітету Березівської міської ради за адресою: м. Березівка, вул. Героїв України (Пушкінська), 27.

Також команда IRC провела два заняття в рамках адаптованої навчальної програми «Між нами дівчатами по секрету» щодо запобігання гендерно зумовленому та іншим видам насилля, задля сприяння особистого розвитку учениць 10-11 класів шкіл м. Березівка.