Березівська міська рада

Одеської області

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ НА ВИКИДИ ФГ «ЛІДЕРАГРО»

Дата: 30.03.2023 15:37
Кількість переглядів: 184

Фермерське господарство «ЛІДЕРАГРО» (ФГ «ЛІДЕРАГРО», код ЄДРПОУ – 33490575, юридична адреса: 67314, Одеська обл., Березівський р-н, с. Михайло-Олександрівка, вул. Нова, 7, тел. 050-390-69-60, ladinenko@gmail.com) спеціалізується на вирощуванні зернових культур (крім рису), бобових культур, насіння олійних культур та розташоване за адресою: Одеська обл., Березівський р-н, с. Михайло-Олександрівка, вул. Нова, 7.

З метою отримання дозволу на викиди існуючого об’єкта, проведена інвентаризація джерел викиду, на підставі результатів яких розроблені документи, у яких обґрунтовуються обсяги викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

Згідно з вимогами Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» дана діяльність не підлягає оцінці впливу на довкілля.

При роботі виробництв та технологічного устаткування основними джерелами впливу на атмосферне повітря є склад зберігання зерна, ємність для ДП (7м3), колонка для заправляння автотранспорту. Об’єм викидів забруднюючих речовин складає близько 0,004 т/рік. Основні забруднюючі речовини – тверді речовини, вуглеводні насичені. Ступінь впливу об’єкту на атмосферне повітря незначний.

Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва не передбачаються, так як виробництва та технологічне устаткування, на яких повинні впроваджуватися найкращі доступні технології та методи керування на об’єкті відсутні. Природоохоронні заходи щодо скорочення викидів не передбачаються та раніше не встановлювались. Пропозицій щодо дозволених обсягів викидів надані для всіх інших джерел та відповідають законодавству, тому не потребують поетапного зниження викидів.

Зауваження та пропозиції від громадськості слід направляти протягом 30 календарних днів з дня публікації до Департаменту екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації за адресою: 65017, м. Одеса, вул. Канатна, 83. Тел. 048 728 35 52, ecolog@odessa.gov.ua .

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора