БЕРЕЗІВСЬКЕ РАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ ПРО НЕОБХІДНІСТЬ РЕЄСТРАЦІЇ ТВАРИН!

Дата: 01.05.2023 14:58

Для підтримання стабільної епізоотичної ситуації, оптимізації планування ветеринарно-санітарних заходів та на виконання Закону України «Про ідентифікацію та реєстрацію тварин» юридичним та фізичним особам, що займаються розведенням та утриманням тварин, проводять їх продаж, забій, утилізацію, надають послуги зі штучного осіменіння та організовують виставки тварин необхідно зареєструвати їх в Єдиному державному реєстрі тварин.

Обов’язковій ідентифікації підлягають:

• велика рогата худоба, ягнята, козенята – протягом 7 днів з моменту народження;
  • товарні свині до моменту переміщення (забою, продажу);
  • лошата не пізніше 1 року після народження.

До відома. Адміністратором Реєстру тварин є Держпродспоживслужба. Комплекс робіт з реєстрації та ідентифікації тварин виконує державне підприємство «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин», що належить до сфери управління Держпродспоживслужби. Для реєстрації даних про ідентифіковану тварину та господарство в Реєстрі тварин суб’єктам господарювання потрібно звертатися за місцем реєстрації: