МІЖНАРОДНИЙ КОМІТЕТ ПОРЯТУНКУ ПРОВІВ ЧЕРГОВІ ЗАНЯТТЯ У НАШІЙ ГРОМАДІ

Дата: 01.05.2023 17:36

Минулого четверга з робочим візитом нашу громаду відвідали представники Міжнародного комітету порятунку (IRC).

Їх спеціалісти відділу захисту та розширення прав і можливостей жінок (WPE) провели дві інформаційні сесії: перше заняття було розраховане на внутрішньо переміщених осіб, друге – на співробітників соціальної сфери територіальної громади. Окремо велась робота психолога.

Основний напрямок занять - психологічна підтримка людей вимушених покинути основне місце проживання та професійне вигорання кадрів при роботі з людьми.

Подібні заходи Міжнародний комітет порятунку проводить у нашій громаді вже не вперше, тому розраховуємо на подальшу плідну співпрацю!

Офіційний сайт Міжнародного комітету порятунку за посиланням: https://www.rescue.org/

Детальніше про Міжнародний комітет порятунку на слайдах нижче.