КАРІТАС ОДЕСА УГКЦ ПРОВЕДЕ РЕЄСТРАЦІЮ ГРОМАДЯН ПЕВНИХ КАТЕГОРІЙ ДЛЯ ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ

Дата: 02.05.2023 12:08

Фінансова допомога від Карітас Одеса УГКЦ для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) з окупованих територій чи зон проведення бойових дій та місцевих мешканців, які постраждали від війни і є підтверджуючі документи з інвалідністю або обмеженими можливостями, а також для членів їх родин, які проживають в Одесі чи Одеській області.

Допомога у розмірі 6660 грн на одну людину, нараховується на банківський рахунок одного з членів сім’ї одноразово, але не більше ніж чотири виплати на родину, за наявності хоча б однією з наступних умов:

• наявність у родині людини з інвалідністю I, ІI групи;
  • наявність у родині людини з інвалідністю з дитинства I, ІI групи;
  • наявність у родині дитини з інвалідністю з дитинства до 18 років;
  • наявність у родині людей, які мають фізичні або психічні вади (важкі порушення зору, слуху; мають складнощі у самообслуговуванні; мають складнощі у пересуванні; мають порушення пам’яті, концентрації, мови);
  • самотні люди похилого віку (60+).

Обов’язковою умовою також є неотримання грошової допомоги від благодійних організацій упродовж останніх трьох місяців.

!!! Реєстрація буде проходити 3 травня з 10:00 до 17:00 години у відділі соціального захисту населення Березівської міської ради за адресою: ВУЛ. ГЕРОЇВ УКРАЇНИ (кол. ПУШКІНСЬКА), 27 (подвір’я МРЕО).

При реєстрації потрібно надати оригінали документів кожного члена родини:

• паспорт або ID-картку і довідку про реєстрацію місця проживання;
  • індивідуальний податковий номер для всіх членів родини, в тому числі для осіб молодше 14 років (ІПН);
  • свідоцтво про народження дитини;
  • гривневий банківський рахунок до картки заявника (IBAN);
  • довідку ВПО;
  • документ, що посвідчує інвалідність або документ, що підтверджує наявність захворювання, котре обмежує фізичні або психічні можливості людини;
  • документ, що посвідчує законну опіку над дитиною або дорослим (якщо ви реєструєте таку людину).

Додаткову інформацію можна отримати за номером: 0 800 336 734 або 095 295 77 31

Можлива попередня реєстрація за гугл-формою: https://forms.gle/1QqVPfxPqaorG8mW6