ДОТРИМАННЯ ПРАВИЛ ОХОРОНИ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ

Дата: 24.05.2023 11:55

Шановні аграрії громади, у зв’язку з настанням небезпечного в пожежному відношенні весняно-літнього періоду 2023 р. та керуючись п.13 «Правил охорони електричних мереж» затверджених Постановою КМ України №209 від 04.03.1997 р., Березівська міська рада пропонує Вам постійно виконувати відповідні заходи щодо збереження електричних мереж та підвищення пожежної безпеки в період високих температур:

1. Заборонити в межах охоронної зони повітряних ліній 35-110 кВ:
    • пересування автокранів з піднятою стрілою;
    • спалювання соломи та стерні;
    • проїзд високо габаритної техніки (проводити в певних місцях погоджених з власником повітряних ліній);
    • виконувати оранку землі ближче за 2 метра від розташування опори;
    • влаштовувати звалища, захаращувати проїзди до опор повітряних ліній;
    • влаштовувати польові стани;
    • виконання будь яких робіт , що загрожують пошкодженням фундаментів опор та самих опор.
  2. Вразі необхідності проведення будь яких робіт в охоронних зонах повітряних ліній електропередавання необхідно керуватися вимогами додатку до Правил охорони електричних мереж: «Умови проведення робіт в межах охоронних зон електричних мереж».
  3. Звернути увагу механізаторів, які обслуговують високо габаритну техніку (комбайни, оприскувачі, і т. п.), на проїзд під проводами повітряних ліній електромереж в умовах підвищених температур та найбільшому провисанні проводів, що загрожує життю людей при небезпечному наближенні до струмопровідних частин, а також приводить до збитків при аварійних відключеннях.