ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ ВСІХ ФОРМ ВЛАСНОСТІ!

Дата: 25.05.2023 11:19

На виконання розпорядження начальника Одеської обласної військової адміністрації «Про заходи щодо забезпечення призову військовозобов’язаних та резервістів на військову службу під час мобілізації» від 27.01.2023 року №44/А-2023 керівники підприємств, установ, організацій усіх форм власності повинні були подати до 2 лютого до районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки списки призовників, військовозобов’язаних та резервістів (додаток 5 до ПОРЯДКУ організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.12.2022 року №1487), відомості оперативного обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів (додаток 12 до ПОРЯДКУ), копії наказів про призначення особи, відповідальної за ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів.

Відповідно до статті 21 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» підприємства, установи, організації, зобов’язані вести військовий облік призовників, військовозобов’язаних та резервістів із числа працюючих, здійснювати заходи щодо бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та в особливий період і надавати звітність з цих питань відповідним органам державної влади, іншим державним органам та органам місцевого самоврядування в установленому порядку.

Згідно статті 210-1 Кодексу про адміністративні правопорушення порушення законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію тягне за собою відповідальність шляхом накладення на посадових осіб штрафу від 5100 до 8500 грн.

Просимо в найкоротші строки надати до районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки списки призовників, військовозобов’язаних та резервістів, відомості оперативного обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, відомості оперативного обліку призовників, копії наказів про призначення особи, відповідальної за ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів.