ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНОК ДІЙТЕЙ ПЕВНИХ КАТЕГОРІЙ

Дата: 25.05.2023 15:07

До уваги мешканців громади, що отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям, які виховують дітей, віком від 7 до 17 років (включно)!

З метою організації у 2023 році оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують соціальної уваги, міська рада формує потребу у кількості безкоштовних путівок для направлення дітей до ДПУ «МДЦ «АРТЕК» відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.05.2023 № 462 «Деякі питання реалізації експериментального проекту з організації оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, в дитячих оздоровчих таборах державних підприємств «Міжнародний дитячий центр «Артек», «Український дитячий центр «Молода гвардія» і в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку вищої категорії, що містяться в Державному реєстрі майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей та розташовані в карпатському регіоні, за принципом «гроші ходять за дитиною».

Батькам малозабезпечених сімей, які бажають оздоровити дітей у ДПУ «МДЦ «АРТЕК», необхідно звернутися до відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Березівської міської ради для подання заявки на отримання безкоштовної путівки.

За додатковою інформацією звертатися за адресою: м. Березівка, вул. Героїв України (кол. Пушкінська), 27.